Dom O nas

Usługa

Profil firmy
Shenzhen King Shine Industry Co Ltd, jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w produkcji wysokiej mocy specjalnych świateł LED, z możliwością badania, produkcji i sprzedaży. Nasza fabryka jest wyposażona w zaawansowany sprzęt, profesjonalnych techników i wysoko wykwalifikowany zespół zarządzający, z zasadą "przetrwać przez jakość, rozwijać się przez technologię, orient przez rynek i dążyć do obsługi", zapewniając wysokiej jakości produkcje i usługi. Nasza firma produkuje głównie diody LED do uprawy roślin i lampy LED do akwarium, które są badane przez nasz własny dział inżynierii. Nasze produkty zajmują wiodącą pozycję w tej dziedzinie. Tradycyjne produkty wykorzystują najnowszą modularyzację do prostego demontażu konstrukcji, instalując je z unikalnym obiektywem skraplacza, ale nowy produkt przyjmuje zintegrowane oprawy lampowe COBLED, które współpracują z fabryką opakowań LED. Źródła światła LED mają cechy wysokiej wydajności, wysokiego skraplacza, pełnego spektrum, cech wysokiej mocy, dzięki czemu rośliny rosną lepiej i szybciej. Nasze produkty są eksportowane do Stanów Zjednoczonych, Europy, Kanady, Australii, Japonii i Rosji i tak dalej.

Jeśli masz określone wymagania dotyczące naszych produktów, możemy przyjąć zamówienie i zaprojektować dla Ciebie wyjątkowe produkty. Teraz wszystkie konwencjonalne produkty posiadają certyfikat CE, RoHS, a niektóre produkty posiadają certyfikat PSE.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Nasza firma zbudowana w 2012 roku, profesjonalna produkcja specjalizująca się w badaniach, produkcji i sprzedaży.

Shenzhen King Shine Industry Co., Ltd
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : KsGrowl

Ilość pracowników : 20~50

Coroczne wyprzedaże : 2000000-5000000

Rok założenia : 2012

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Cree LED Grow Lights na sprzedaż dobra jakość Cree LED Grow Lights na sprzedaż dobra jakość Cree LED Grow Lights na sprzedaż dobra jakość Cree LED Grow Lights na sprzedaż