aboutus

Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.

Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Na calym swiecie
marki: EDKFARM
Ilość pracowników: 100~120
Rok założenia: 2011
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd., założona w 2 0 1 1, jest profesjonalnym producentem zajmującym się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem ledowego światła do uprawy, ledowej lampy modernizacyjnej, fluorescencyjnego światła do uprawy T 5, stojaka na oświetlenie i system propagacji.

Znajdujemy się w Shenzhen z wygodnym dostępem do transportu, 30 minut od lotniska w Shenzhen.Zaangażowani w ścisłą kontrolę jakości i przemyślaną obsługę klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania, zaprojektować i wyprodukować nowe produkty, których potrzebujesz i zapewnić pełną satysfakcję klientów.

W ostatnich latach uzyskaliśmy certyfikaty ETL, c ETL, FCC w Ameryce Północnej, CE i RoHs w Europie.Nasi główni klienci z Ameryki Północnej, Europy i Azji.

Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM.Wybierz aktualny produkt z naszego katalogu lub poproś o pomoc techniczną dla swojej aplikacji, możesz porozmawiać z naszym centrum obsługi klienta o swoich wymaganiach dotyczących zaopatrzenia.

Jesteśmy jednym z dostawców Alibaba KA z Chin.mieliśmy przyjazne stosunki ze wszystkimi naszymi klientami ze względu na nasze wykwalifikowane usługi, wysokiej jakości produkty i konkurencyjne ceny.Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami dla wspólnego sukcesu.

Celem naszej firmy jest oferowanie zadowolonych klientów produktów i obsługa klienta.Zawsze utrzymujemy szczęśliwe i długoterminowe relacje biznesowe ze wszystkimi naszymi klientami.Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Historia

2011- Przyjęty Oświetlenie słoneczne Shenzhen Spółka., do produkcji wszelkiego rodzaju hodować światła dla roślin i gadów.

2012- AddEd dwie linie produkcyjne ze względu na rozszerzenie rynków.

2013- Oświetlenie słoneczne przeniósł się do nowego budynku biurowego ze względu na rozbudowę skali.

2013 - Rozpoczęto ofertę usług OEM i ODM

2014- Pzałożenie własnej korporacji handlu zagranicznego w celu wykorzystania globalnego rynku. Poprawiono strukturę naszego zespołu.

2014- Utworzony dział handlu zagranicznego, dział kontroli materiałów, dział kontroli jakościitp.

2015- Otrzymaliśmy od naszych klientów zamówienie na 1 milion RMB.Produkty eksportowane do ponad 100 krajów.

2015- Założenie drugiej firmy handlowej o nazwie Shenzhen Tianyicheng elektroniczny SPÓŁKA.

2016- Przeniesiony do większej fabryki (około 1400 metrów kwadratowych) w Songgang.

2016- Stały się najbardziej niezawodnymi i godnymi zaufania przedsiębiorstwami produkującymi uczciwość, produktami eksportowanymi do ponad 130 krajów i regionów.

2017- Szaczął wychodzić na zewnątrz, aby uczyć się we wszystkich aspektach w celu osiągnięcia większego postępu i sukcesu

2017- rotrzymał zamówienie do 2 milionów RMB od klienta

2017- PoczątekEd zrobić różne certyfikaty produktów, aby spełnić wymagania importowe każdego kraju;

2018- Coraz bardziej znane zagraniczne firmy znaleźli nas i rozpoczęli współpracę.

2018- ZwiększaćEd nasz zespół sprzedaży za dostarczanie naszych kwalifikowanych produktów większej liczbie klientów na całym świecie.

2018- Ouzyskała dziesiątki CE&RoHs, certyfikatów ETL oraz zastrzeżony znak towarowy EDKFARM w Stanach Zjednoczonych

2019- Rozszerzyliśmy nasze biuro i fabrykę, całkowita powierzchnia aż do 3500 metrów kwadratowych.

2019- ZwiększaćEd nasz zespół sprzedaży ponownie na potrzeby rozwoju naszej firmy. Także dodano do 6 linie produkcyjne ze względu na rozszerzenie rynków.

2020- Utworzył dedykowany dział R&D i uzyskał szereg certyfikatów patentowych.Stała się międzynarodową spółką Ltd, która kończy masową produkcję, badania i rozwój nauki i technologii, globalną sprzedaż i obsługę posprzedażną.

2020- Zarejestrowano kolejny znak towarowy SLGROW w Chinach.

2020- got zatwierdzenie do ubiegania się o „przedsiębiorstwo high-tech” oraz becaja, dyrektor, członek „ Songgang Stowarzyszenie Stowarzyszenia E-commerce”

2021- rzarejestrował znak towarowy EDKFARM w Wielkiej Brytanii.

2021- Tjego rok jest 11NS rok założenia naszej firmy.Posiadamy pełną strukturę organizacyjną firmy, w tym 9 działów funkcjonalnych.

Usługa

Nazwa marki: EDKFARM
Rodzaj działalności: Producent od ponad 10 lat w polu uprawy światła
Certyfikat: ETL;cETL;FCC;IP65;CE;RoHS
Usługa: OEM;ODM;100% wskaźnik odpowiedzi
Główny produkt: oświetlenie LED do uprawy;t5 fluorescencyjne światło do wzrostu
Oświetlenie LED do uprawy: Oświetlenie LED do uprawy EDK, regulowane oświetlenie LED EDKIII z zegarem, wewnętrzne oświetlenie LED z zegarem, oświetlenie LED IP65, ściemnialne oświetlenie LED, oświetlenie LED EDJ, rura modernizacyjna LED itp.
Najważniejsze rynki: Ameryka Północna 65%;Europa 15%, Australia 10%;inne 10%
Produkcja miesięczna: 10 000 -30 000 szt./miesiąc
 

Nasz zespół

Chiny Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. profil firmy 0

Profesjonalna sprzedaż i badania i rozwój - Nasza sprzedaż może szybko i dobrze rozwiązać Twój problem;inżynierowie dostarczający unikalny projekt dla Twoich produktów w oparciu o Twoje potrzeby.

 

Po dziesięciu latach rozwoju pracownicy naszej firmy są już bardzo profesjonalni.

Pracownicy w każdym dziale dobrze wykonują swoje obowiązki

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę

Szczegóły kontaktu