aboutus

Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.

Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Na calym swiecie
marki: EDKFARM
Ilość pracowników: 100~120
Rok założenia: 2011
pc Export: 50% - 60%
O nas
Wprowadzenie

Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd., założona w 2 0 1 1, jest profesjonalnym producentem zajmującym się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem ledowego światła do uprawy, ledowej lampy modernizacyjnej, fluorescencyjnego światła do uprawy T 5, stojaka na oświetlenie i system propagacji.

Znajdujemy się w Shenzhen z wygodnym dostępem do transportu, 30 minut od lotniska w Shenzhen.Zaangażowani w ścisłą kontrolę jakości i przemyślaną obsługę klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania, zaprojektować i wyprodukować nowe produkty, których potrzebujesz i zapewnić pełną satysfakcję klientów.

W ostatnich latach uzyskaliśmy certyfikaty ETL, c ETL, FCC w Ameryce Północnej, CE i RoHs w Europie.Nasi główni klienci z Ameryki Północnej, Europy i Azji.

Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM.Wybierz aktualny produkt z naszego katalogu lub poproś o pomoc techniczną dla swojej aplikacji, możesz porozmawiać z naszym centrum obsługi klienta o swoich wymaganiach dotyczących zaopatrzenia.

Jesteśmy jednym z dostawców Alibaba KA z Chin.mieliśmy przyjazne stosunki ze wszystkimi naszymi klientami ze względu na nasze wykwalifikowane usługi, wysokiej jakości produkty i konkurencyjne ceny.Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami dla wspólnego sukcesu.

Celem naszej firmy jest oferowanie zadowolonych klientów produktów i obsługa klienta.Zawsze utrzymujemy szczęśliwe i długoterminowe relacje biznesowe ze wszystkimi naszymi klientami.Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Usługa

Nazwa marki: EDKFARM
Rodzaj działalności: Producent od ponad 10 lat w polu uprawy światła
Certyfikat: ETL;cETL;FCC;IP65;CE;RoHS
Usługa: OEM;ODM;100% wskaźnik odpowiedzi
Główny produkt: oświetlenie LED do uprawy;t5 fluorescencyjne światło do wzrostu
Oświetlenie LED do uprawy: Oświetlenie LED do uprawy EDK, regulowane oświetlenie LED EDKIII z zegarem, wewnętrzne oświetlenie LED z zegarem, oświetlenie LED IP65, ściemnialne oświetlenie LED, oświetlenie LED EDJ, rura modernizacyjna LED itp.
Najważniejsze rynki: Ameryka Północna 65%;Europa 15%, Australia 10%;inne 10%
Produkcja miesięczna: 10 000 -30 000 szt./miesiąc
 

Nasz zespół

Chiny Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. profil firmy 0

Profesjonalna sprzedaż i badania i rozwój - Nasza sprzedaż może szybko i dobrze rozwiązać Twój problem;inżynierowie dostarczający unikalny projekt dla Twoich produktów w oparciu o Twoje potrzeby.

 

Po dziesięciu latach rozwoju pracownicy naszej firmy są już bardzo profesjonalni.

Pracownicy w każdym dziale dobrze wykonują swoje obowiązki

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę

Szczegóły kontaktu