Chiny Pełne spektrum Prowadzony Rosnąć Światła producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Phyllis

Numer telefonu : 13128252413

Free call
Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.

Rozwijaj to, co chcesz przez cały rok

  • Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.
  • Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.
  • Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.
  • Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.
  • Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.
  • Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: EDKFARM Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 3000000-5000000 Rok założenia: 2011
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd., założona w 2 0 1 1, jest profesjonalnym producentem zajmującym się badaniami, rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem ledowego światła do uprawy, ledowej lampy modernizacyjnej, fluorescencyjnego światła do uprawy T 5, stojaka na oświetlenie i system propagacji.

Znajdujemy się w Shenzhen z wygodnym dostępem do transportu, 30 minut od lotniska w Shenzhen.Zaangażowani w ścisłą kontrolę jakości i przemyślaną obsługę klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania, zaprojektować i wyprodukować nowe produkty, których potrzebujesz i zapewnić pełną satysfakcję klientów.

W ostatnich latach uzyskaliśmy certyfikaty ETL, c ETL, FCC w Ameryce Północnej, CE i RoHs w Europie.Nasi główni klienci z Ameryki Północnej, Europy i Azji.

Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM.Wybierz aktualny produkt z naszego katalogu lub poproś o pomoc techniczną dla swojej aplikacji, możesz porozmawiać z naszym centrum obsługi klienta o swoich wymaganiach dotyczących zaopatrzenia.

Jesteśmy jednym z dostawców Alibaba KA z Chin.mieliśmy przyjazne stosunki ze wszystkimi naszymi klientami ze względu na nasze wykwalifikowane usługi, wysokiej jakości produkty i konkurencyjne ceny.Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami dla wspólnego sukcesu.

Celem naszej firmy jest oferowanie zadowolonych klientów produktów i obsługa klienta.Zawsze utrzymujemy szczęśliwe i długoterminowe relacje biznesowe ze wszystkimi naszymi klientami.Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Historia

Chiny Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. profil firmy 0

2011 - Założenie firmy Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. w celu produkcji wszelkiego rodzaju świateł do uprawy roślin i gadów.

2012- Dodano dwie linie produkcyjne ze względu na rozszerzenie rynków.

2013- Sunlight Lighting przeniósł się do nowego budynku biurowego ze względu na ekspansję skali.

2013 - Rozpoczęcie oferowania usług OEM i ODM

2014- Planowanie własnej korporacji handlu zagranicznego w celu wykorzystania rynku światowego.Poprawiliśmy strukturę naszego zespołu.

2014- Założony dział handlu zagranicznego, dział kontroli materiałów, dział kontroli jakości itp.

2015- Otrzymaliśmy od naszych klientów zamówienie o wartości 1 miliona RMB.Produkty eksportowane do ponad 100 krajów.

2015- Założenie drugiej firmy handlowej o nazwie Shenzhen Tianyicheng Electronic CO., LTD.

2016- Przeniesienie do większej fabryki (około 1400 metrów kwadratowych) w Songgang.

2016- Stał się najbardziej niezawodnym i godnym zaufania przedsiębiorstwem produkującym integralność, produkty eksportowane do ponad 130 krajów i regionów.

2017 - Zaczął wychodzić na zewnątrz, aby uczyć się we wszystkich aspektach, aby szukać większego postępu i sukcesu

2017 — Otrzymał od klienta zamówienie o wartości do 2 milionów RMB

2017 - Rozpoczęto przeprowadzanie różnych certyfikacji produktów, aby spełnić wymagania importowe każdego kraju

2018- Coraz więcej znanych firm zagranicznych znalazło nas i nawiązało współpracę.

2018 - Rozszerzyliśmy nasz zespół sprzedaży, aby dostarczać nasze kwalifikowane produkty większej liczbie klientów na całym świecie.

2018- Uzyskanie dziesiątek certyfikatów CE&RoH, ETL oraz zarejestrowanego znaku towarowego EDKFARM w Stanach Zjednoczonych

2019- Rozbudowaliśmy nasze biuro i fabrykę, o łącznej powierzchni do 3500 metrów kwadratowych.

2019- Ponownie powiększyliśmy nasz zespół sprzedaży na potrzeby rozwoju naszej firmy.Dodano również do 6 linii produkcyjnych ze względu na rozszerzenie rynków.

2020-Ustanowił dedykowany dział badawczo-rozwojowy i uzyskał szereg certyfikatów patentowych.Stała się międzynarodową spółką Ltd, która zajmuje się masową produkcją, badaniami naukowymi i technologicznymi oraz rozwojem, globalną sprzedażą i obsługą posprzedażną.

2020- Zarejestrowano kolejny znak towarowy SLGROW w Chinach.

2020- Otrzymał zgodę na ubieganie się o „High-tech Enterprise” i został członkiem-dyrektorem „Songgang Association of E-commerce Association”

2021- Zarejestrowano znak towarowy EDKFARM w Wielkiej Brytanii.

2021- W tym roku mija 11 lat od powstania naszej firmy.Posiadamy pełną strukturę organizacyjną firmy obejmującą 9 działów funkcjonalnych.

Usługa

Darmowa próbka

Kiedy nasze nowe produkty są wprowadzane na rynek, naszym klientom dostarczane są bezpłatne próbki do przetestowania. Klienci powinni sobie pozwolić na fracht.

 

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażowe

Sunlight Lighting oferuje 2-godzinną szybką reakcję przedsprzedażną oraz bezpłatne konsultacje w dni robocze.Każdy rodzaj wsparcia technicznego jest dostępny dla naszych klientów.

 

OEM/ODM

Nasz dział badawczo-rozwojowy ma silną siłę i może zapewnić szybkie rozwiązania.Możesz zaprojektować unikalne logo dla swojego produktu, marki, aplikacji i wszystkiego.Damy z siebie wszystko, aby zwiększyć sprzedaż naszych klientów.

 

Shenzhen Sunlight Lighting CO., Ltd jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości wzmacniaczy sygnału i satysfakcjonującej obsługi posprzedażnej.Nasza firma posiada seryjne linie produkcyjne do produkcji różnego rodzaju lamp led do uprawy, lamp do uprawy t5, lamp fluorescencyjnych do uprawy, systemu hydroponicznego, systemu kiełkowania, lampy grzewczej dla gadów, lampy dla gadów UVB i tak dalej.

Nasz zespół

Chiny Shenzhen Sunlight Lighting Co., Ltd. profil firmy 0

Profesjonalna sprzedaż i badania i rozwój - Nasza sprzedaż może szybko i dobrze rozwiązać Twój problem;inżynierowie dostarczający unikalny projekt dla Twoich produktów w oparciu o Twoje potrzeby.

 

Po dziesięciu latach rozwoju pracownicy naszej firmy są już bardzo profesjonalni.

Pracownicy w każdym dziale dobrze wykonują swoje obowiązki

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość